Сайт Sport Arena про матч «ВПК-Агро» — «ЛНЗ-Лебедин».

Володар Кубка України серед аматорів, який у плей-офф кваліфікувався із надскладної центральної групи, завітав до «ВПК-Агро» – одного з перших клубів, які можна привітати із здобуттям професіонального статусу. Проте й на залишок сезону 2018/2019 у команди з Дніпровщини максимальні завдання, тож уже в дебюті господарі створили кілька нагод забити. Спершу над воротами пробив Шмигельський, потім Соколянський, головою замикаючи навіс із глибини, направив м’яча в хрестовину (здається, воротар Козаченко також трішки підкоригував кінчиками рукавичок). Ще в одному епізоді гості заблокували небезпечний удар Донгаузера. А ще ж був випад Соколянського з неточним завершенням і кілька дальніх ударів – словом, у першому таймі господарі домінували й мали підстави бути невдоволеними нулями на табло.

І вже на початку другого тайму «ВПК-Агро» повів у рахунку. Соколянський прорвав правий фланг оборони гостей і виклав передачу в центр, куди вже набігав Коломоєць. Михайло з розбігу влучив у дальню «шістку», забивши 21-й свій м’яч у поточній першості – 1:0. На куражі приймаюча сторона провела ще одну блискавичну багатоходівку. Саблін, який щойно вийшов на заміну, м’яко навісив уже з правого краю, а Соколянський замкнув головою в падінні, піймавши воротаря на протиході – 2:0. П’ятий гол в активі форварда при чотирьох гольових передачах.

Для гостей цей момент став триґґером – вони масовано пішли вперед, кілька штрафних від Грицая та випадів Литовчака з Колосом загострили гру, а далі пішли справжні моментища. На 69 хвилині Грицай з правого краю перевів на Колоса, який позбавився від захисників і розстрілював ворота – тут «ВПК-Агро» виручив голкіпер Бубенцов. Через півхвилини після кутового гості заштовхали м’яча в ворота, проте взяття не зафіксували через напад на голкіпера, а ще хвилин через п’ять, після пасу з глибини, Колос із кута воротарського майданчика пробив повз Бубенцова в ціль, але рефері зафіксував офсайд.

Кінцівку «ЛНЗ-Лебедин» провів практично повністю на чужій половині поля. Незчисленні кутові, флангові подачі, заблоковані удари – інколи м’яч пролітав-прокочувався в лічених сантиметрах від воріт, але все ж «ВПК-Агро» здобув перемогу в два голи, зробивши дуже важливий перший крок до суперфіналу. Можливо, гостям не вистачало Кондратюка – провідного захисника, вилученого в минулому матчі, але обмеженість кадрів суперника – вже точно не проблема господарів, отож вони відсвяткували важливу перемогу.

ВПК-АГРО – ЛНЗ-ЛЕБЕДИН – 2:0 (0:0)
Голи: Коломоєць, 51 (1:0), Соколянський, 53 (2:0).

«ВПК-Агро» (Магдалинівський район): Бубенцов, Алексанов, Яременко (к), Сидоренко, Дегтярьов, Васильєв (Шаповалов, 74), Шмигельський (Саблін, 53), Донгаузер (Терехов, 62), Красов (Маргарян, 58), Коломоєць (Я.Ткаченко, 77), Соколянський (Шарко, 58). Запасний: Гришин.

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин): Козаченко, Парфьонов, Коломієць, Листопад, Калинич (к), Гуд (Лобов, 62), Крамар (В.Ткаченко, 62), Дєдов (Вакуленко, 56), Грицай, Колос, Качур (Литовчак, 56). Запасні: Дейнеко, Тубольцев.

Попередження: Васильєв, 21; Саблін, 56; Яременко, 90+2 — Крамар, 26; Козаченко, 51.

Арбітр: Д.Кубряк (Одеса).

17 червня. Магдалинівка. Стадіон «Колос-Арена». 300 глядачів. +32С.

ГЕРОЙ МАТЧУ – ІГОР СОКОЛЯНСЬКИЙ (ВПК-АГРО)

Цього дня форвард відзначав своє 31-ліття. І який же він зробив подарунок своїй команді! Це після його сольного рейду було відкрито рахунок, а вже через півтори хвилини він забив і сам, здійснивши вирішальний вклад у перемогу над ЛНЗ-Лебедином.

Вікторія (Миколаївка) – ФК Малинськ – 2:2 (0:2)
Голи: Єременко, 21 (0:1), Корольчук, 38 (0:2), Черніков, 49 (1:2), Шевченко, 83 (2:2).
Попередження: Ретушняк, 36; Михайлюк, 45+1 (обидва — «Вікторія»).
Вилучення: Луцюк, 59 (напряму, ФК «Малинськ»).

Матчі-відповіді будуть проведені 23 червня 2019 року. Фінальна зустріч чемпіонату запланована на 28 червня.