Привітання й побажання президенту магдалинівського «ВПК-Агро» Володимиру Корсуну в день його народження.

Вельмишановний Пане Президенте Володимире Павловичу Корсун!

Прийміть наші найщиріші і найкращі побажання у День свого народження. На сьогодні Ви перебуваєте у золотому віці, коли вже встигли відбутися, як успішний бізнесмен, гарний, порядний сім’янин, вихований син своїх батьків, коханий чоловік і надійний тил чарівної дружини, з якою виховуєте і даєте вискокваліфіковану освіту двом синам.

Створене Вами підприємство в непрості для економіки держави часи дає можливість працювати і отримувати заробітну платню багатьом людям.

На Дніпропетровщині і не тільки, всі добре знають Вас як мецената і партнера багатьох соціальних проектів. Один з найуспішніших на сьогодні — заснований і створений за Вашої ініціатви футбольний клуб «ВПК-Агро». За вісім років своєї короткої історії він стрімко встиг подолати шлях від команди з першості Магдалинівського району до чинного чемпіона Асоціації аматорського футболу України. Нині колектив успішно стартував і на професійному рівні, перебуваючи на горі турнірної табці чемпіонату України у Другій лізі в групі Б.

Від щирого серця дякуємо Вам за все зроблене і бажаємо мирного неба над нашою Україною, міцного здоров’я, сімейного щастя і затишку, успіхів і процвітання на ниві бізнесу і підприємництва. Ми, у свою чергу, запевняємо, що будемо докладати максимум зусиль і віддаватися у роботі в кожному матчі, на кожному клаптику футбольного поля, щоб кувати перемоги і здобутки для нашої улюбленої команди і її уболівальників.

З повагою і найкращими побажаннями, керівники, тренерський штаб, обслуговуючий персонал і гравці футбольного клубу «ВПК-Агро»

Поделиться:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *